Η μεταφορική εταιρία «VICTOR CARGO CARRIER» σε συνεχεια της «NEOS IKAROS» προσπαθεί να προσφέρει υπηρεσίες με προστιθέμενη αξία στο μεταφερόμενο εμπόρευμα. Με ιδιόκτητο στόλο οχημάτων διαφόρων μεγεθών και τονάζ, αυτοκίνητα με υδραυλική πόρτα και ότι απαιτεί η σύγχρονη αποθήκευση (κλαρκ – παλετοφώρα – ράφια), στοχεύουμε να αλλάξουμε την πελατειακή σχέση, σε σχέση συνεργατών προσφέροντας τις παρακάτω υπηρεσίες στους νομούς Ημαθίας, Πέλλας και Πιερίας.
Μεταφορά – Αποθήκευση Διανομή – Περισυλλογή Αντικαταβολές
![image_1](https://victorcargo.gr/wp-content/uploads/2017/02/image_1.jpg)
Αποστολή και Παραλαβή από και προς όλη την Ελλάδα με συνεργαζόμενα πρακτορεία
![image_3](https://victorcargo.gr/wp-content/uploads/2017/02/image_3.jpg)
Διαχείρηση Eπιστροφών
![image_5](https://victorcargo.gr/wp-content/uploads/2017/02/image_5.jpg)
Παραλαβές – Παραδόσεις Door-2-Door
![image_2](https://victorcargo.gr/wp-content/uploads/2017/02/image_2.jpg)
Αποστολή και Παραλαβή από και προς όλη την Ευρώπη με συνεργαζόμενα πρακτορεία
![europe](https://victorcargo.gr/wp-content/uploads/2017/02/europe.png)
Διανομές κατ’οίκον με παράδοση εντός 24 ωρών
![24h](https://victorcargo.gr/wp-content/uploads/2017/02/24h.png)